Forum ....::Aberdeen FC::.... Strona Główna

Jazda, Jazda, Jazda spadła gwiazda...czyli o zwycięstwie GKS

elche
Redaktor

Dołączył: 04 Lis 2006
Posty: 6

PostWysłany: Nie 10:51, 12 Lis 2006    Temat postu: Jazda, Jazda, Jazda spadła gwiazda...czyli o zwycięstwie GKS

Wczoraj po raz pierwszy od 5 lat Wisła przegrała na własnym boisku. Meczu nie oglądałem, ale chyba jak drużyna w ciągu 23 minut aplikuje wyżej notowanemu rywalowi 3 bramki, to chyba coś znaczy. Znakomita praca nestora wśród polskich trenerów Oresta Lenczyka, który przed 28 laty zdobył mistrzostwo Polski z Wisłą. Na Reymonta kibice już wcześniej pożegnali z marzeniami o sukcesach w europejskich pucharach, powoli przyzwyczajali sie
że nawet ich druzyna nie jest w stanie sobie zapewnić prymatu na ligowym podwórku.
Kiedy dawno, dawno temu przychodził do Wisły dobry wujek Cupiał druzyna znajdowała się w dolnej połówce tabeli i raczej miała bronić sie przed spadkiem niż walczyć o europejskie puchary. Zastrzyk gotówki pozwolił na wymienienie połowy składu i osiąnięcie 3 miejsca przez podopiecznych Łazarka na koniec rozgrywek. Ciekawe jakby się potoczyły losy Wisły, gdyby
przed rokiem awansowała do LIgi Mistrzów - była tak blisko jak żadna polska drużyna od czasów Widzewa w sezonie 1995/96. Przypomnieć należy, że Wisła jako pierwsza Polska drużyna wygrała jeden pojedynek w dwumeczu w walce o ligę mistrzów.[/img]

Cubix

Dołączył: 03 Lis 2006
Posty: 20

PostWysłany: Nie 11:12, 12 Lis 2006    Temat postu:

Ja też nie oglądałęm tego meczu lae z tego co wiem to Wisła grałą kiepściutko.

Anderson

Posty: 10

Skąd: Aberdeen

PostWysłany: Czw 17:16, 16 Lis 2006    Temat postu: ...

Oglądałem powtórkę tego meczu i no cóż pierwsze trzy gole to wina obrony ale nei ma co winić przecież Dudka i Thwaite nei są zgrani jeszcze ze sobą. Przy trzecim golu gdyby Thwaite nie odbił piłki ręką to byłby spalony.

Ale widziałem w lidze+extra w kontrowersjach że powinny być dla Wisły dwa karne jeden: gdy Brożka uderzył w noge obrońca botu gdy ten wystawiał noge by zmieścić piłke
dwa:gdy przy rzucie wolnym do dobitki rwał się Paulista a obrońcy go przytrzymywali rękami.